bestuur

Bestuur     2019-2020

Een volleybalclub draaiende houden doe je niet zo maar. Om de machine draaiende te houden heeft de club vele helpende handen nodig.


Buiten de bestuursleden vermelden we ook de vele helpers die op vrijwillige basis een handje (en soms veel meer) helpen om alles vlot te laten verlopen.


Wil je ook een handje helpen, we kunnen alle hulp gebruiken. Spreek gerust iemand van het bestuur aan om een babbel te hebben hierover. Op de wedstrijden hebben we bijv. (jeugd)-scheidsrechters nodig, terrein afgevaardigden, markeerders, ... Vele handen maken de last klein!



Wij zijn dit seizoen met 10 bestuursleden, vooral ouders, die in onze vrije tijd de club in goede banen proberen te leiden. Via onze ideeënbus staan wij steeds open voor ideeën en suggesties.

Voorzitter 

Roy Vanbelleghem

0496/951649

roy.vanbelleghem@vosta.be

Karien Louagie
Penningmeester
0479/207330

karien.louagie@vosta.be

Mieke Turck
Bestuurslid
0486/906485

mieke.turck@telenet.be

Ondervoorzitter

Christ Verhaeghe

0476/278594

christ.verhaeghe@vosta.be

Berlinda Desmet
Secretaris
0492/588862

berlinda.desmet@telenet.be

Kristof Depraetere
Bestuurslid & webmaster
0468/322798

kristof.depraetere@vosta.be

Ere-voorzitster

Marijke Van Ysacker

0474/047230

marijke.vanysacker@vosta.be


Tamara Debacker
Bestuurslid & social media
0497/652914

debackertamara@telenet.be

Marieken Vanden Bulcke
Bestuurslid
0497/401692

marieken.vanden.bulcke@gmail.com